Terminal płatniczy i urządzenie fiskalne w jednym.

spełnia wymogi kas online

rejestracja sprzedaży na: ekranie terminala 3,5”

przyjmowanie płatności kartą: podaj terminal klientowi

współpraca ze skanerem kodów, wagą i szufladą

spełnia wymogi kas online

rejestracja sprzedaży na: ekranie tabletu 10”

terminal płatniczy znajduje się po stronie klienta

współpraca ze skanerem kodów, wagą i szufladą

 

 

 

Terminal płatniczy bez dzierżawy na zawsze

Każdy kasoterminal pełni także funkcję terminala płatniczego. Urządzenie kupujesz na własność, więc nie płacisz dzierżawy, co daje oszczędność 3 tys zł w perspektywie 5 lat. Oferujemy także konkurencyjne stawki akceptacji kart.

Kasotermiale dostępne są także w Programie Polska Bezgotówkowa, dzięki czemu urządzenia można kupić taniej o wartość terminala oraz nie ponosić kosztów transakcji przez rok.

 

 

 

 

 

Przedsiębiorca musi zapewnić łączność

W iPOS dostajesz łączność

Kasy fiskalne online wymagają łączności. Każdy kasoterminal ma także wbudowany moduł GSM zapewniający łączność bezprzewodową. Jeśli nie masz internetu w swoim punkcie, możesz z niej skorzystać. Jeśli masz w punkcie internet, kasoterminal smart połączysz poprzez wifi lub za pomocą kabla ethernet.

Twoje centrum zarządzania biznesem iPOS web

Kasoterminale smart są połączone z systemem iPOS web. Nie musisz być w sklepie, by sprawdzić raporty sprzedaży – kasoterminal wyśle je do iPOS web. Za pomocą platformy zarządzasz parametrami na kasoterminalu (zmieniasz cenniki, dodajesz asortyment) oraz obserwujesz raporty i wyniki (rankingi, transakcje, bestsellery, magazyn). Do platformy zalogujesz się na smartfonie, tablecie lub komputerze.

 

Szuflada na gotówkę

Bezpiecznie i wygodnie przechowuj gotówkę w szufladzie. Dostęp do szuflady ma jedynie uprawniony sprzedawca podczas przyjmowania płatności – jeśli zapłata jest w gotówce, szuflada w odpowiednim momencie otworzy się automatycznie. 

Czytnik kodów kreskowych

Przyspiesz rejestrowanie produktów skanując kody kreskowe za pomocą czytnika. W zestawie znajdziesz również stojak – po umieszczeniu w nim skanera odczyt kodów odbywa się bez użycia rąk pozwalając na skanowanie kodów podstawianych towarów.

Waga

Ważenie towarów nigdy nie było prostsze. Po podłączeniu wagi do kasoterminala, produkt wymagający zważenia wystarczy położyć na szalce, a reszta zadzieje się automatycznie – za każdym razem po ustabilizowaniu pomiaru aktualna waga zostanie przesłana do kasoterminala i wyświetlona na paragonie z przeliczoną ceną. 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej ?

Obsługujemy miasta na terenie całego województwa łódzkiego