Kasa fiskalna dla gastronomii

 

 

Ważysz, skanujesz
i zarządzasz gotówką

Podłączasz skaner i szybko obsługujesz klientów. Towar na wagę? Kładziesz go na szalce, a na kasoterminalu natychmiast pojawia się pozycja z przeliczoną ceną. Zamykasz paragon, a szuflada na gotówkę otwiera się automatycznie.

iPOS – z czym to się je?

Gastronomia jest branżą wymagającą specyficznych rozwiązań. iPOS to nowoczesny kasoterminal łączący w sobie zalety urządzenia fiskalnego online, terminala płatniczego i systemu sprzedażowego. Wraz z kasoterminalem otrzymujesz także dostęp do iPOS web, dzięki któremu możesz zdalnie zarządzać swoją restauracją.

Za pomocą kasoterminala wygodnie przyjmiesz dowolną płatność, szybko wydrukujesz paragon, jak i fakturę VAT, obsłużysz wiele stolików na raz i bez problemu podzielisz rachunek na kilka osób.

Wybierając iPOS, otrzymujesz pełną opiekę ze strony naszego zespołu.

 

 

 

 

 

Akceptujesz wszystkie formy płatności

Karta? Gotówka? Płatność telefonem? Za pomocą naszego kasoterminala obsłużysz każdą płatność i nie będziesz musiał przepisywać kwoty zamówienia z kasy na terminal.

I pamiętaj – terminal jest Twój, na własność – nie musisz płacić za jego dzierżawę.

 

 

Drukuj paragony i faktury VAT

Zdarzało Ci się kipić ze złości na myśl o drukowaniu faktury i dosyłaniu jej w późniejszym terminie? To przeszłość!

Z iPOS-em szybko wydrukujesz zarówno paragon, jak i fakturę VAT. Bez błędów, wystarczy Ci NIP klienta – reszta uzupełni się automatycznie.

 

Kasa fiskalna dla gastronomii

Gotujesz się na myśli o zmianach prawnych dot. kas online? Już nie musisz. Wybierz kasoterminal iPOS – urządzenie fiskalne online, terminal i system sprzedażowy w jednym – i bądź gotów przed 1 lipca 2020r.