Kasy fiskalne na raty

 

 

Zakup kasy fiskalnej nie musi być już dużym kosztem początkowym uruchomienia działalności gospodarczej. Kasa fiskalna na raty to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów początkowych działalności. Niskie raty gwarantują Twojej firmie więcej gotówki, dzięki czemu możesz lepiej rozplanować wydatki.

Finansowanie dotyczy ceny brutto. Korzystając sfinansowania ratalnego i  zakupu kasy fiskalnej na raty możesz równocześnie skorzystać z pełnej ulgi z Urzędu Skarbowego na zakup nowego urządzenia. W zależności od oczekiwań umożliwiamy zakup na od 3 do 36 rat.

raty payu kasy fiskalne

Pozwól sobie na więcej z PayU Raty

 

 

Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Mobilna kasa fiskalna online przeznaczona dla firm poszukujących urządzenia o niewielkich gabarytach,  w związku z koniecznością jego przenoszenia lub niewielką przestrzenią sprzedażową. Model Nano Online to najmniejsza i równocześnie najpopularniejsza kasa fiskalna firmy Novitus.

Liczba towarów: 20  000
Liczba grup towarowych: 100
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa
Wyświetlacz: LCD, graficzny, podświetlany, 192×48 px
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 1 x RS232, USB Host (A), USB Device (B), Lan

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Link Online

Bazując na wieloletnim doświadczeniu marki Novitus, zostało stworzone urządzenie, które za cel postawiła sobie wysoką wydajność pracy. Kasa przeznaczona jest dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych.

Liczba towarów: 20  000
Liczba grup towarowych: 100
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa.
Wyświetlacz: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192×48 px (klient), graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192×64 px (kasjer).
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 1 x RS232, 3x USB Host (A), Lan

 

 

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Przedstawiciel nowoczesnych urządzeń opartych o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane oprogramowanie. Kasa jest wspierana przez chmurowy system NoviCloud, a jej obsługa obywa się poprzez 7 calowy ekran z panelem dotykowym.

Liczba towarów: bez limitu
Liczba grup towarowych: bez limitu
Klawiatura: mechaniczna oraz dotykowa
Wyświetlacz: LCD, graficzny, podświetlany, czarno-biały, 132×32 px (klient), 7 cali TFT z panelem dotykowym (kasjer)
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 3 x RS232, USB Host (A), USB OTG, Lan, Micro HDMI, audio

 

Zadzwoń teraz!