Kilka słów o nas

IT jest naszą pasją, niezawodne rozwiązania dla biznesu

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych po stronie Klienta. Działamy niemalże na całym terenie województwa łódzkiego.

 

Nasi informatycy oraz serwisanci dojeżdżają na każde wezwanie do miast takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Szadek, Widawa, Sędziejowice oraz Łódź.

Z każdym miesiącem grono naszych informatyków stale się powiększa. Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, specjalistów w zakresie administracji systemami CMS, sprzedażowymi, hotelarskimi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów.

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe.

 

Wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksowe usługi informatyczne najwyższej jakości, profesjonalne, nowoczesne rozwiązania gwarantujące ciągłość pracy Państwa systemów.

Jesteśmy w stanie zagwarantować niemalże natychmiastową pomoc techniczną nawet w ciągu 10 minut od zgłoszenia awarii. Nasi informatycy i serwisanci są do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu.

 

Co mówią o nas klienci ? Zaufało nam wiele firm.

Aby móc podzielić się z Państwem radością spowodowaną tym, że nasze produkty i usługi znajdują uznanie w oczach Klientów, uczymy się każdego dnia aby służyć Wam jak najlepiej tylko potrafimy.

 

Firmy i marki, które nam zaufały.

Call Now Button