Kilka słów o nas

IT jest naszą pasją, niezawodne rozwiązania dla biznesu

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych po stronie Klienta. Działamy niemalże na całym terenie województwa łódzkiego.

 

Nasi informatycy oraz serwisanci dojeżdżają na każde wezwanie do miast takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Szadek, Widawa, Sędziejowice oraz Łódź.

Z każdym miesiącem grono naszych informatyków stale się powiększa. Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, specjalistów w zakresie administracji systemami CMS, sprzedażowymi, hotelarskimi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów.

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe.

Wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksowe usługi informatyczne Zduńska Wola najwyższej jakości, profesjonalne, nowoczesne rozwiązania gwarantujące ciągłość pracy Państwa systemów.

Jesteśmy w stanie zagwarantować niemalże natychmiastową pomoc techniczną nawet w ciągu 10 minut od zgłoszenia awarii. Nasi informatycy i serwisanci są do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu.

Firmy które nam zaufały