Usługi informatyczne

Systemy kasowe, oprogramowanie, czytniki, kolektory danych

Wyposażenie dla sklepów stacjonarnych

Wyposażymy Twoją firmę we wszystko, co potrzebujesz do pracy! Oferujemy niezawodne oprogramowania sprzedażowo-magazynowe, drukarki i kasy fiskalne online, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych. Stworzymy szybką i niezawodną sieci informatycznej całego sklepu.

 
Wspieramy małe i duże firmy każdego dnia. Zaufało nam już wiele firm.
 
 
Strony i sklepy internetowe, integracje

Sklepy internetowe

Nasze doświadczenia pozwalają nam wspierać zarówno małe podmioty jak i te duże. Znamy się na profesjonalnym doradztwie oraz doborze odpowiednich rozwiązań do potrzeb naszych klientów. Podejmujemy się wyzwań zarówno w zakresie usług jak i sprzedaży produktów z branży IT. Oferujemy kasy fiskalne, sprzęt it, strony i sklepy internetowe, integrujemy platformy WC z oprogramowaniem marki insert oraz z platformami zakupowymi takimi jak Ceneo.pl, Google Merchant, Allegro.pl, OLX, a także firmami kurierskimi takimi jak InPost, DPD,  Specjalizujemy się w kompleksowej opiece informatycznej.

 

Skorzystaj z efektywnych rozwiązań, które wesprą Twój biznes, poprzez redukcję kosztów utrzymania dotychczas wykorzystywanych rozwiązań oraz dadzą możliwość rozwoju Twojej firmy, dzięki nowym danym i rekomendacjom biznesowym oraz usprawnieniu organizacji pracy.

Zadzwoń teraz!